Aranżacje i wystrój okien, projektowanie dekoracji okiennych - Warszawa - Manufaktura Wystroju
225
page-template-default,page,page-id-225,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

aranżacje okienne

KOMPLEKSOWE USŁUGI ARANŻACJI OKIENNEJ

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy miejsce pełne inspiracji do tworzenia wyjątkowych aranżacji okiennych. Umów się na spotkanie w naszym showroomie, gdzie zobaczysz olbrzymi wybór kolekcji tkanin, z których uszyjemy firany, zasłony, rolety rzymskie lub austriackie, które mogą całkowicie odmienić wygląd Twojego wnętrza. Skorzystaj z usługi profesjonalnego studia dekoracji wnętrz. Weźmiemy pod uwagę Twoje indywidualne preferencje, poznamy Twoje potrzeby w zakresie aranżacji okien i nie tylko. Możesz skorzystać z kompleksowej usługi studia dekoratorskiego i zamówić dobór dodatków do całego wnętrza. W sposób profesjonalny dopilnujemy funkcjonalności i dopasujemy styl do twojego wnętrza.

Zajmiemy się nie tylko zaprojektowaniem Twojej wymarzonej stylizacji okiennej, ale również jej realizacją. Nie musisz szukać sklepu z tkaninami, krawcowej, męczyć się z montażem. Wszystkim się zajmiemy!
Znajdziemy pomysł na Twoje okno. Uszycie i montaż dekoracji, zamontowanie karniszy oraz zawieszeniem dekoracji to zadanie dla profesjonalnego studia. Aranżacja okienna jest jednym z najważniejszych elementów wystroju. Pomoc specjalisty w doborze firan, zasłon czy rolet rzymskich do stylu wnętrza może sprawić problem. Doświadczony dekorator wnętrz czy stylista okienny zaprojektuje aranżację okienną szytą na miarę Twoich potrzeb. Dekoracja okienna to wizytówka całego domu. Powinna idealnie komponować się z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrz. Stosując odpowiednie kolory oraz tkaniny profesjonalne studio wykorzysta optyczne iluzje w zakresie powiększenia lub pomniejszenia pomieszczenia.

Kompleksowe usługi studia dekoracji okiennej – od pomysły – aż po montaż!

Jak zaaranżować okno?

Poniżej znajdziecie nasze propozycje. Wspólnie zastanowimy się, które systemy najlepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu!

Rolety rzymskie to bardzo nowoczesne i minimalistyczne rozwiązanie, do zastosowania w Twoim wnętrzu. Dla Twojej wygody proponujemy kasety otwarte, z których łatwo wypiąć sznurki podciągające tkaninę. Nie musisz już jak wcześniej wyplatać wszystkich sznurków do prania.

Dodatkowo proponujemy metalowe łańcuszki do podciągania – są dużo wygodniejsze i przede wszystkim trwalsze. 90% tkanin w naszej kolekcji nadaje się na rolety rzymskie. Wybór należy do Ciebie!

Okno jest piękne jeżeli uzupełnia to co stworzyliście we wnętrzu w architekturze i meblach. Tylko wtedy spójność wnętrza daje pożądany efekt. Wybór tkaniny zasłonowej, jej tekstury, kroju, koloru wynika z założenia wystroju wnętrza. Z tego powodu zaczynamy zawsze od doboru tkaniny zasłonowej.

Jeżeli decydujemy się na firanę, to musi ona spełnić rolę uzupełnienia tkaniny zasłonowej. Szukamy spójności w splocie, przetkaniu lub kolorze, tak aby firana i zasłona do siebie idealnie pasowały.

Nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać? Chętnie doradzimy! Aluminiowe szyny sufitowe pozwolą na optyczne podwyższenie pomieszczenia i znikną na tle sufitu. Karnisze z ozdobnymi zakończeniami są jak biżuteria – zdobią. Mogą być stylizowane jak również bardzo nowoczesne.

Rozważymy jakie systemy są najlepsze dla Twoich ścian lub sufitów. Jedno musisz nam obiecać – nie wybieraj systemu dopóki nie zdecydujesz co na nim zawiesisz!

Pasmanteria

Pasmanteria to przede wszystkim ponadczasowy klasyk. Chwosty, sznury, koraliki, lamówki i kiedry to elementy chętnie wykorzystywane w aranżacjach okiennych oraz we wnętrzarstwie.

Podpinamy zasłony chwostami. Bawimy się splotami i kolorami. Lamujemy obrusy, wszywamy kiedry do poduszek. Baw się razem z nami!