Studio aranżacji okiennej, projektowanie oraz montaż dekoracji - Manufaktura Wystroju
225
page-template-default,page,page-id-225,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

studio aranżacji okiennej

ZAPROJEKTUJEMY TWOJĄ ARANŻACJĘ OKIENNĄ

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy miejsce pełne inspiracji do tworzenia wyjątkowych aranżacji okiennych. Umów się na spotkanie w naszym showrommie gdzie zobaczysz olbrzymi wybór kolekcji tkanin.

Przy aromacie wyśmienitej kawy omówimy Twoje potrzeby w zakresie aranżacji okien oraz w sposób profesjonalny dopilnujemy funkcjonalności i dopasujemy styl do twojego wnętrza.

ORAZ JĄ ZREALIZUJEMY!

Zajmiemy się nie tylko zaprojektowaniem Twojej wymarzonej stylizacji okiennej, ale również jej realizacją. Nie musisz szukać sklepu z tkaninami ani krawcowej ani męczyć się z montażem. Wszystkim się zajmiemy!

Kompleksowa realizacja zakończona montażem systemów i zawieszeniem dekoracji wprowadzi do Twojego wnętrza harmonię a Tobie przyniesie zadowolenie z wyboru.

JAK OŻYWIĆ OKNO?

Poniżej znajdziecie nasze propozycje. Wspólnie zastanowimy się, które systemy najlepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu!

ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie to bardzo nowoczesne i minimalistyczne rozwiązanie, do zastosowania w Twoim wnętrzu. Dla Twojej wygody proponujemy kasety otwarte, z których łatwo wypiąć sznurki podciągające tkaninę. Nie musisz już jak wcześniej wyplatać wszystkich sznurków do prania.

Dodatkowo proponujemy metalowe łańcuszki do podciągania – są dużo wygodniejsze i przede wszystkim trwalsze. 90% tkanin w naszej kolekcji nadaje się na rolety rzymskie. Wybór należy do Ciebie!

ZASŁONY

Okno jest piękne jeżeli uzupełnia to co stworzyliście we wnętrzu w architekturze i meblach. Tylko wtedy spójność wnętrza daje pożądany efekt. Wybór tkaniny zasłonowej, jej tekstury, kroju, koloru wynika z założenia wystroju wnętrza. Z tego powodu zaczynamy zawsze od doboru tkaniny zasłonowej.

FIRANY

Jeżeli decydujemy się na firanę, to musi ona spełnić rolę uzupełnienia tkaniny zasłonowej. Szukamy spójności w splocie, przetkaniu lub kolorze, tak aby firana i zasłona do siebie idealnie pasowały.

KARNISZE I SZYNY SUFITOWE

Nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać? Chętnie doradzimy! Aluminiowe szyny sufitowe pozwolą na optyczne podwyższenie pomieszczenia i znikną na tle sufitu. Karnisze z ozdobnymi zakończeniami są jak biżuteria – zdobią. Mogą być stylizowane jak również bardzo nowoczesne.

Rozważymy jakie systemy są najlepsze dla Twoich ścian lub sufitów. Jedno musisz nam obiecać – nie wybieraj systemu dopóki nie zdecydujesz co na nim zawiesisz!

PASMANTERIA

Pasmanteria to przede wszystkim ponadczasowy klasyk. Chwosty, sznury, koraliki, lamówki i kiedry to elementy chętnie wykorzystywane w aranżacjach okiennych oraz we wnętrzarstwie.

Podpinamy zasłony chwostami. Bawimy się splotami i kolorami. Lamujemy obrusy, wszywamy kiedry do poduszek. Baw się razem z nami!