Kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkalnych, wystrój wnętrz - Warszawa - Manufaktura Wystroju
15761
page-template-default,page,page-id-15761,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

projektowanie wnętrz

konsultacja
projektanta wnętrz

W twoim wnętrzu zabrakło wisienki na torcie? Konsultacja projektanta wnętrz jest dla Ciebie rozwiązaniem. Poznamy twoje potrzeby i twój gust. Zasugerujemy zmiany kosmetyczne i zaproponujemy dodatki, które odmienią twoje wnętrze. Spróbuj! Prześlij zdjęcia, podaj powierzchnię, napisz co Ci się nie podoba. Przygotujemy ofertę!

kompleksowe projektowanie wnętrz

Jeżeli potrzebujesz projektanta w pełnym zakresie to jesteśmy do twojej dyspozycji. Podczas pierwszego spotkania poznamy twoje potrzeby i pomożemy wypełnić ankietę twoich potrzeb. Opracujemy 3 układy funkcjonalne pomieszczeń z aranżacją mebli. Po wybraniu jednej z nich przygotujemy wizualizację pomieszczeń. Wykonamy rysunki dla wykonawców. Dokonamy wyboru materiałów i wyposażenia. Przygotujemy wyceny we współpracy z polecanymi przez nas firmami. Jeżeli zależy ci na usłudze pod klucz przejmiemy pełny nadzór autorski oraz logistykę – koordynację zamówień i dostaw. Czas realizacji od kilku tygodni do kilku miesięcy.

nasze realizacje